“Të doli sheshit Katie Price, mos i harro më sytjenat në shtëpi”… (FOTO) – AlpeGossip
“Të doli sheshit Katie Price, mos i harro më sytjenat në shtëpi”… (FOTO)

“Të doli sheshit Katie Price, mos i harro më sytjenat në shtëpi”… (FOTO)

Ajo njihet për ekspozimin e formave të saj trupore sa hërë që i jepet rasti.

Dhe Katie Price ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve pas një shfaqje në The Ray Darcy Shoë mbrëmjen e së dielës.

E shoqëruar nga vajza e saj 10 vjeçare, Princess Tiaami u shfaq më një bluze transparente dhe pa reçipeta.

E veshur me këtë bluzë ajo dukej mjaft seksi.