Luana Vjollca nis xhirimet për “Xing me Ermalin” dhe veshja e saj është thjesht çmenduri (FOTO) – AlpeGossip
Luana Vjollca nis xhirimet për “Xing me Ermalin” dhe veshja e saj është thjesht çmenduri (FOTO)

Luana Vjollca nis xhirimet për “Xing me Ermalin” dhe veshja e saj është thjesht çmenduri (FOTO)

Para disa ditësh Ermal Mamaqi dhe Luana Vjollca kishin paralajmëruar se do të bënin xhirimet e emisionit “Xing me Ermalin” ditën e sotme.

Por duket se për një arsye të mrekullueshme xhirimet janë shtyrë për ditën e nesërme dhe të dy kanë lajmëruar fansat në llogaritë përkatëse në Instagram.

Në foton e postuar ajo që na bie në sy dhe bën të mendojmë se ky emsion do të jetë special është veshja e çuditshme dhe njëkohësisht seksi e Luanës. Moderatorja duket se ka veshur një fustan me pupla që shkëlqejnë dhe dekolteja e saj nuk lë shumë vend për imagjinatë.

Megjithatë do të na mbetet të shohim spektaklin që të marrim vesh çfarë kanë kurdisur moderatorët e famshëm në emisionin komik.