”DO MI LËRË MUA FËMIJËT KUR TË SHKOJË NË KONCERTE”/ Marina Vjollca ”ankohet” për Getoarin – AlpeGossip
”DO MI LËRË MUA FËMIJËT KUR TË SHKOJË NË KONCERTE”/ Marina Vjollca ”ankohet” për Getoarin

”DO MI LËRË MUA FËMIJËT KUR TË SHKOJË NË KONCERTE”/ Marina Vjollca ”ankohet” për Getoarin

Puntata e rradhës e ”Klaniforia” sapo ka nisur.

Marina Vjollca, moderatorja e ”Klanifornia”, në një nga skeçet ku gratë ankohen për burrat e tyre u ankua sepse mendon që kur të bëjë fëmijë, Getoari do t’ja lërë asaj dhe nuk do të kujdeset për ta pasi do ti duhet të shkojë në koncerte.

E moj Marina, halle të mëdha të paskan kapur që tani… /AlpeGossip.al