I PASKA NGELUR MERAK/ Luana Vjollca i bën thirrjen live në emision Edi Ramës – AlpeGossip
I PASKA NGELUR MERAK/ Luana Vjollca i bën thirrjen live në emision Edi Ramës

I PASKA NGELUR MERAK/ Luana Vjollca i bën thirrjen live në emision Edi Ramës

Sonte ka nisur puntata e rradhës e emisionit shumë të ndjekur nga publiku “Shiko kush luan”. Të ftuar këtë mbrëmje janë: Anxhela Peristeri, Kejvina Kthella, Eduart Ndocaj, Kanita, Young Zerka dhe këngëtari me famë botërore Pitt Leffer.

Në këtë puntatë, studioja është dekoruar në kuadër të festës së Halloweenit dhe Luana është veshur si Hirushja. Në pjesën e parë të emisionit, të ftuarit kanë zgjedhur nga një karamele nga një shportë dhe çdo karamele përmbante një pyetje.

Një ndër pyetjet ishte se çfarë do i kërkonin Edi Ramës nëse do ishte duke i ndjekur. Luana u shpreh e sigurt që ai po i ndjek dhe i bëri thirrje live që të vijë te “Shiko kush luan” në ndonjë puntatë në mënyrë që ta pyesin për gjithçka.