Për 10 muaj braktisi “make up-in”/ Ja çfarë thotë tani këngëtarja e njohur shqiptare për operacionet plastike (FOTO) – AlpeGossip
Për 10 muaj braktisi “make up-in”/ Ja çfarë thotë tani këngëtarja e njohur shqiptare për operacionet plastike (FOTO)

Për 10 muaj braktisi “make up-in”/ Ja çfarë thotë tani këngëtarja e njohur shqiptare për operacionet plastike (FOTO)

Jemi mësuar që këngëtaret e njohura apo vajzat e showbiz-it shqiptar, t’i shohim gjithmonë të kuruara deri në detaj.

Make up-i është sigurisht i domosdoshëm për t’u dukur sa më mirë dhe perfekte në televizion, por ai nuk është aspak i shëndetshëm për lëkurën dhe ky është fakt universal.

Disa javë më parë, nëpërmjet një postimi në Instagram këngëtarja e njohur Vesa Luma tregoi se prej 10 muajsh ajo nuk ka vënë makjazh në fytyrë.

Së fundmi Vesa ka postuar sërish në Instagram mbi rëndësinë e të qenit natyrale dhe e shëndetshme, por kësaj here duket se kësaj here ka thumbuar paksa dhe koleget e saj dhe vajzat e tjera të showbizz-it.

“Ja ku jam…Si zakonisht, duke ndjekur trendet më të reja të teknologjisë për të pasur një fytyrë të shëndetshme, deri sa të mundemi me duru pa ndërhyrje,” ka shkruar ajo.