Blerim Destani na prezanton me dashurinë e tij të vërtetë dhe nuk bëhet fjalë për një vajzë (FOTO) – AlpeGossip
Blerim Destani na prezanton me dashurinë e tij të vërtetë dhe nuk bëhet fjalë për një vajzë (FOTO)

Blerim Destani na prezanton me dashurinë e tij të vërtetë dhe nuk bëhet fjalë për një vajzë (FOTO)

Të gjithë jemi kuriozë të dimë më tepër për jetën personale të personazheve të njohur. Një ndër ta është edhe aktori i njohur Blerim Destani. Ai është shumë i rezervuar përsa i përket jetës sentimentale dhe daljet me vajza nuk i bën asnjëherë publike.

Por sot ai ka vendosur të na prezantojë me dashurinë e tij të vërtetë dhe nuk bëhet fjalë për një vajzë, por për qenin e tij.

Ai ka publikuar në Instagram një foto me qenin e përbri saj shkruan: “Dashuri e vërtetë, Balo”.