ORIOLA MARASHI NA LA FJALË/ Modelja sfilon për markën e famshme botërore (FOTO) – AlpeGossip
ORIOLA MARASHI NA LA FJALË/ Modelja sfilon për markën e famshme botërore (FOTO)

ORIOLA MARASHI NA LA FJALË/ Modelja sfilon për markën e famshme botërore (FOTO)

Modelja Oriola Marashi me performancat në pasarela të ndryshme, së fundmi duket se po arrin majat në karrierën e saj.

Ditën e sotme ajo ka sfiluar për markën e famshme amerikane “Guess” dhe na ka lënë pa fjalë të gjithëve.

Ka qenë miku i saj, fotografi i njohur Endrit Mërtiri i cili ka bërë publike në Insta Story disa video ku Oriola duket e hatashme e veshur komplet me të bardha.

Siç mund ta shikoni edhe në video, shfaqja është mbajtur në Barcelonë, aty ku kanë sfiluar modelet më të famshme dhe po ashtu kanë qenë prezentë shumë personazhe të njohur publikë.