NË PRAG TË VITIT TË RI/ Çiljeta Xhilaga poston foton e veçantë me Alban Hoxhën – AlpeGossip
NË PRAG TË VITIT TË RI/ Çiljeta Xhilaga poston foton e veçantë me Alban Hoxhën

NË PRAG TË VITIT TË RI/ Çiljeta Xhilaga poston foton e veçantë me Alban Hoxhën

Çiljeta Xhilaga dhe portieri i njohur i Partizanit Alban Hoxha tashmë janë kthyer në një nga çiftet më të dashur e të komentuar të publikut shqiptar.

Pak minuta më parë këngëtarja bukuroshe postoi një foto ku shfaqej së bashku me të dashurin e saj teksa shijonin një drekë. Dyshja duken shumë të dashuruar me njëri-tjetrin dhe këtë gjë e bën të ditur dhe Çiljeta e cila foton e ka shoqëruar me disa figura zemrash.

Në foton e saj nuk kanë munguar komentet pozitive dhe ata që i komplimentonin duke i thënë se duken shumë bukur bashkë! /AlpeGossip.al