Klaudia Pepa provokon sërish/ Balerina shfaqet vetëm me peshqir (FOTO) – AlpeGossip
Klaudia Pepa provokon sërish/  Balerina shfaqet vetëm me peshqir (FOTO)

Klaudia Pepa provokon sërish/ Balerina shfaqet vetëm me peshqir (FOTO)

Balerina shqiptare Klaudia Pepa, tashmë është e njohur për provokimet dhe pozat e ‘nxehta’.që poston herë pas here për ndjekësit e saj
Klaudia Pepa tashmë është e njohur për provokimet dhe pozat e ‘nxehta’.që poston herë pas here për ndjekësit e saj. Balerina shqiptare së fundmi shfaqet e mbështjellë me një peshqir, ku shihet duke bërë make-up para pasqyrës.Ajo tregon se po bëhet gati për të marrë pjesë në Festivalin e Filmit që po mbahet në Venezia.

Klaudia ka vite që jeton në Itali, ku edhe ka zhvilluar karrierën e saj si balerinë.