ARSYEN E KUPTON ÇDO PRIND/ Brad Pitt e ka të vështire t’i lërë vajzat të dalin pas mesnate – AlpeGossip
ARSYEN E KUPTON ÇDO PRIND/ Brad Pitt e ka të vështire t’i lërë vajzat të dalin pas mesnate

ARSYEN E KUPTON ÇDO PRIND/ Brad Pitt e ka të vështire t’i lërë vajzat të dalin pas mesnate

Pas divorcit të bujshëm me Angelina Jolie duket se Brad po kalon kohën që i nevojitet me fëmijët e tij. Jo vetëm kjo, por ai është përpjekur dhe t’i argëtojë ata.

Së fundmi Pitt lejoi vajzat e tij, Zarah dhe Shiloh të shkonin për darkë me yllin e serialit ‘Stranger Things’, Millie Bobby Brown.

Burime pranë ‘Hollywoodlife’, kanë treguar se është e vështirë për aktorin teksa i sheh fëmijët të rriten dhe të dalin pas mesnate.

Megjithate Brad ndihet i lumtur që fëmijët e tij po krijojnë shoqëri dhe marrëdhënie të reja e mendon se e gjithë kjo periudhë e sikletshme për të, është vetëm çështje kohe.