NJË PRINCESHË NË JETËN REALE/ Rezarta i realizon Herës setin më të bukur fotografik – AlpeGossip
NJË PRINCESHË NË JETËN REALE/ Rezarta i realizon Herës setin më të bukur fotografik

NJË PRINCESHË NË JETËN REALE/ Rezarta i realizon Herës setin më të bukur fotografik

Këngëtarja Rezarta Shkurta është një ndër femrat më të ndjekura në rrjete sociale, ku është mjaft aktive dhe ndan me ndjekësit jo vetëm punën e saj, por edhe detaje nga jeta e përditshme me Ermalin dhe Herën.

Së fundmi, ajo ka vendosur t’i realizojë të bijës një super set fotografik, ku Hera shfaqet njësoj si princeshat e përrallave.

E veshur me një fustan të fryrë ngjyrë rozë dhe me kurorën me lule mbi kokë, Hera ka pozuar pranë një kështjelle 5 metra të lartë, duke u dukur tamam si një princeshë e vërtetë.