Olta Boka zbulon sozinë e saj/ Të gjithë do befasoheni nga ngjashmëria (FOTO) – AlpeGossip
Olta Boka zbulon sozinë e saj/ Të gjithë do befasoheni nga ngjashmëria (FOTO)

Olta Boka zbulon sozinë e saj/ Të gjithë do befasoheni nga ngjashmëria (FOTO)

Nuk janë të pakta rastet kur personazhet e njohur kanë zbuluar persona shumë të ngjashëm me ta. Ditën e sotme duket se dhe Olta Boka ka arritur të zbulojë sozinë e saj. Një vajzë e panjohur për publikun, i ka nisur Oltës një mesazh. Ajo ka bashkuar fotografi të saj dhe të këngëtares dhe ka shkruar: “Në Shqipëri kur isha më morën për ty a thua jemi njësoj?”. Në fakt duket se vajza në fjalë dhe Olta kanë vërtet shumë ngjashmëri në tipare, por gjithsesi këngëtarja ka kërkuar mendimin e fansave. Nëpërmjet aplikacionit ‘Po ose Jo’, Olta ka pyetur nëse të dyja ngjajnë në të vërtetë. Pjesa më e madhe e ndjekësve të këngëtares në ‘Instagram’ mendojnë se dy vajzat ngjajnë me njëra-tjetrën. Po ju si mendoni?