RASHEL KOLANECI PUBLIKON FOTON SEKSI/ Detaji në foto e flliq keq – AlpeGossip
RASHEL KOLANECI PUBLIKON FOTON SEKSI/ Detaji në foto e flliq keq

RASHEL KOLANECI PUBLIKON FOTON SEKSI/ Detaji në foto e flliq keq

Rashel Kolaneci është një ndër vajzat më seksi dhe më të komentuar në vendin tonë. Postimet në rrjetet sociale e bëjnë atë të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe kurioziteti ishte shumë i madh te fansat për të ditur se në çfarë emisioni do e shohim në këtë sezon të ri dhe kurioziteti u shua pasi ajo do të jetë konkurrente e spektaklit “Dance With Me” ku partner do të ketë Seldin.

Performanca e tyre e parë me këngën “Mike” tërhoqi shumë vëmendje pasi veshja e saj transparente i lejonte që të nxirrte në pah linjat seksi.

Siç duket Rashelit i ka pëlqyer shumë “look-u” dhe veshja e saj e ka publikuar një foto ku shfaqet para pasqyrës, mirëpo neve na zuri syri një detaj shumë interesant. Pikërisht atë shishen e dhallit në cep të pasqyrës.