SHFAQET PROVOKUESE/ Juristja seksi pozon e zhveshur në vaskë mes petaleve të trëndafilave (VIDEO) – AlpeGossip
SHFAQET PROVOKUESE/ Juristja seksi pozon e zhveshur në vaskë mes petaleve të trëndafilave (VIDEO)

SHFAQET PROVOKUESE/ Juristja seksi pozon e zhveshur në vaskë mes petaleve të trëndafilave (VIDEO)

Juristja seksi Redona Koçi publikon herë pas here foto të ndryshme, ku shfaqet shumë provokuese dhe sensuale. Por ky postimi i fundit i ka “çmendur” ndjekësit e saj.

Juristja shfaqet teksa pozon nudo e shtrirë në një vaskë, e mbuluar me ujë dhe petale trëndafili. Në sfond dëgjohet kënga “Everything i Wanted” e Billie Eilish.

VIDEO