KJO VIDEO DO JU BËJË TË QESHNI/ Isli Islami tregon një nga fobitë e tija më të mëdhaja – AlpeGossip
KJO VIDEO DO JU BËJË TË QESHNI/ Isli Islami tregon një nga fobitë e tija më të mëdhaja

KJO VIDEO DO JU BËJË TË QESHNI/ Isli Islami tregon një nga fobitë e tija më të mëdhaja

Moderatori i njohur i ‘Top Channel’, Isli Islami ka treguar me videon e fundit në rrjetet sociale një nga fobitë e tij më të mëdha, lartësitë.

“Meqë ra fjala te frika nga lartësitë. Kush ka qënë në @adamlookout e kupton shumë mirë këtë video, ekzistencën e së cilës nuk e dija deri pak më pare”, ka shkruar Isli krah postimit të fundit ku shfaqet në një vend në të cilin ka hezituar të hedhë hapat për shkak të një lartësie transparente nga xhami.

Ndjekësit e moderatorit kanë lënë komente të ndryshme, shumë prej të cilëve që kanë pohuar se e kanë provuar të njëjtën ndjesi si Isli.

Kujtojmë se Islami është treguar përherë mjaft sportiv në postimet e tij dhe i ka shoqëruar ato gjithmonë me doza humori, njëjtë si dhe në këtë video.