SHTATZËNË ME BINJAKË? Ja si qëndron e vërteta për pritjen e ëmbël të Elita Rudit – AlpeGossip
SHTATZËNË ME BINJAKË? Ja si qëndron e vërteta për pritjen e ëmbël të Elita Rudit

SHTATZËNË ME BINJAKË? Ja si qëndron e vërteta për pritjen e ëmbël të Elita Rudit

Tashmë përflitet prej disa javësh se moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko do të bëhen prindër për herë të dytë.  Megjithëse asnjëri nga të dy nuk ka reaguar për këtë lajm, në rrjet kanë qarkulluar foto dhe video ku Elita shfaqet me barkun e rrumbullakosur. Së fundmi në media u përfol se Elita po pret binjakë.  Megjithatë “Prive” raporton se ky lajm nuk është i vërtetë. Sipas tyre ata do bëhen prindër të një bebushi të vetëm dhe lajmin e shtatzënisë së bashku me gjininë do e ndajnë në një festë që pritet të organizojnë së shpejti.