AS VET NUK DO TA BESONI/ E mbani mend Kleodianën e BB? Ndryshimi drastik i saj do ju lë fjalë (FOTO) – AlpeGossip
AS VET NUK DO TA BESONI/ E mbani mend Kleodianën e BB? Ndryshimi drastik i saj do ju lë fjalë (FOTO)

AS VET NUK DO TA BESONI/ E mbani mend Kleodianën e BB? Ndryshimi drastik i saj do ju lë fjalë (FOTO)

Kleodiana ishte një nga ish-banoret e edicionit të kaluar të “Big Brother”, aty ku mori famë e shumë teleshikues të atij spektakli vazhdojnë ta mbajnë mend si vajza me flokët blu.

Kleodiana ra në sy edhe për shkak të debatave që u përfshi në shtëpinë e famshme dhe deklaratës së saj se ishte kërcimtare nate.

Nuk dihet nëse Kleodiana e vazhdon ende punën si kërcimtare, por gati një vit pas mbarimit të “Big Brother 9”, ish-banorja ka ndryshuar shumë.

Ajo është bërë bionde, duket shumë simpatike dhe në fotot e saj ekspozon shpesh linjat trupore.

Sa i përket jetës private, Kleodiana po e mban sa më larg syrit të publikut. Ndërkohë AlpeNews.al ju sjell më poshtë disa nga fotot më të reja të saj.