Pasuri dhe shifra marramendëse! Këngëtarja na tregon dhuratat, nuk do ti besoni çmimin e tyre (FOTO) – AlpeGossip
Pasuri dhe shifra marramendëse! Këngëtarja na tregon dhuratat, nuk do ti besoni çmimin e tyre (FOTO)

Pasuri dhe shifra marramendëse! Këngëtarja na tregon dhuratat, nuk do ti besoni çmimin e tyre (FOTO)

Këngëtarja Adelina Tahiri prej disa muajsh po shijon pritjen e ëmbël. Adelina së shpejti do të bëhet për herë të parë nënë e një djali. Por duket se i fejuari i saj, biznesmeni maqedonas përkëdhel çdo ditë e më shumë me dhurata këngëtaren.

Tahiri është shprehur se bashkëshorti i saj i ardhshëm kujdeset shumë për të, e në krahët e tij ndihet shumë e lumtur.

E si mos jetë? Në profilin e saj në “Instagram” këngëtarja e hitit “Ti mos u kthe”, na prezanton me dy super dhuratat më të fundit të saj.

Adelina i shtoi koleksionit të saj më të çantave edhe çantën “Louis Vuitton Monogram Canvas Petite Boite Chapeau Bag” si dhe “DOLCE &GABBANA Sicily Shoulder Bag limited edition”.

Ndërsa çantën “Louis Vuitton Monogram Canvas Petite Boite Chapeau Bag” kushton rreth $4200, “DOLCE &GABBANA Sicily Shoulder Bag limited edition” kushton $ 2,645.