Luana heq dorë nga detaji fallco në pamjen e saj, vjen natyrale si kurrë më parë (FOTO) – AlpeGossip
Luana heq dorë nga detaji fallco në pamjen e saj, vjen natyrale si kurrë më parë (FOTO)

Luana heq dorë nga detaji fallco në pamjen e saj, vjen natyrale si kurrë më parë (FOTO)

Luana Vjollca është padyshim një nga femrat më të komentuara të showbizit shqiptar, sidomos për format bombastike të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë jo vetëm në Instagram, por edhe në ekran.

Ama këtë herë në Shiko Kush Luan, Luana ka vendosur të heqë flokët fallco dhe të mbajë të vetët, bjondë dhe të shkurtër.

Ajo gjithashtu ka prezantuar edhe të ftuarit specialë që do të jenë, Milaim Zeka, Stresi, Ana Lika, Dona Mema etj.

Për fustan Luana ka zgjedhur një të shkurtër dhe me dekolte.