TANI NUK JANË MË SHOQE? Ja çfarë ndodhi mes Fatmës e Aulonës (VIDEO) – AlpeGossip
TANI NUK JANË MË SHOQE? Ja çfarë ndodhi mes Fatmës e Aulonës (VIDEO)

TANI NUK JANË MË SHOQE? Ja çfarë ndodhi mes Fatmës e Aulonës (VIDEO)

Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta njihen për miqësinë e veçantë.

Por ato nuk e konsiderojnë më njëra-tjetrën shoqe.

Të ftuara në emisionin Late Night Shoë në RTV Ora u shprehën se tani janë një familje.

Fatma Haxhialiu: Jam xheloze për vullnetin që ka Aulona. Jam njeri që i lë gjërat në mes. Mërzitem, e nis me shumë qelf por më mbaron shumë shpejt qejfi.

Kastro Zizo: Je vërtet shoqe?

Fatma Haxhialiu: Tani nuk jemi shoqe, jemi familje

Aulona Musta: Dimë çdo sekret të njëra-tjetrës. 

Kastro Zizo: Flisni vërtet?

Aulona Musta: Për çdo gjë. Burra ne flasim për çdo gjë për ju. Burrat tanë domethënë.