MOMENTI I ELEMINIMIT/ Ja banori VIP që lë shtëpinë e “Big Brother” – AlpeGossip
MOMENTI I ELEMINIMIT/ Ja banori VIP që lë shtëpinë e “Big Brother”

MOMENTI I ELEMINIMIT/ Ja banori VIP që lë shtëpinë e “Big Brother”

Mbrëmjen e sotme përveç emocioneve të forta erdhi momenti i eleminimit.

Personi i parë që u zgjodh si i shpëtuari i publikur ishte Kledi më pas Semi, dhe mes Palomës dhe Arditit, ky i fundit la shtëpinë e Big Brother VIP.

por bileta që ai ka me vete vendos nëse ai do kthehet apo jo.