Zbuloni 5 truke të thjeshta që mund të bëni me laptopin (VIDEO) – AlpeGossip
Zbuloni 5 truke të thjeshta që mund të bëni me laptopin (VIDEO)

Zbuloni 5 truke të thjeshta që mund të bëni me laptopin (VIDEO)

Ju nxehet laptop-i? Tastiera ju është bërë pis? Ja disa mënyra si të zgjidhni thjeshtë dhe shpejtë problemet më të zakonshme me te.

5 simple but ingenious tips for your laptop

Smart computer hacks to make your life simpler.💻via MrBoom, youtube.com/mrboomproductions, bit.ly/2xDghUX

Gepostet von 5-Minute Crafts am Montag, 9. Oktober 2017