I ÇMENDI TË GJITHË NË RRUGË/ Ja si reagojnë meshkujt kur shikojnë Armina Mevlanin (FOTO) – AlpeGossip
I ÇMENDI TË GJITHË NË RRUGË/ Ja si reagojnë meshkujt kur shikojnë Armina Mevlanin (FOTO)

I ÇMENDI TË GJITHË NË RRUGË/ Ja si reagojnë meshkujt kur shikojnë Armina Mevlanin (FOTO)

Armina Mevlani blogeria e njohur konsiderohet si një ndër vajzat më joshëse të “Instagram”-it.

Fotot e saj tejet provokuese në rrjetet sociale bëhen shpesh qendër diskutimesh për vet jenë luksoze që ajo bën.

Ajo di të jetë e bukur, tërheqëse, provokuese dhe ‘intriguese’. Këtë e ka arritur më së mirë me fotot e fundit që ajo ka postuar në profilin e sajë në“Instagram”.

Në foton e publikuar shfaqet e veshur me një fustan ku nxjerr në pah linjat e saj bombastikë, e ku në sfond duken dy djem që të kanë mbetur ‘gojëhapur’.

Armina gjithmonë ka qenë në qendër të komenteve të ndjekësve në rrjetet sociale për fotot provokuese që ndan me ta