FILMI “I LOVE TROPOJA”/ A ka diçka që i ofendon Tropojanët? Stresi na heq të gjithëve kureshtjen – AlpeGossip
FILMI “I LOVE TROPOJA”/ A ka diçka që i ofendon Tropojanët? Stresi na heq të gjithëve kureshtjen

FILMI “I LOVE TROPOJA”/ A ka diçka që i ofendon Tropojanët? Stresi na heq të gjithëve kureshtjen

Pasi u mbajt premiera e filmit “I Love Tropoja” në “Pallatin e Kongreseve” të shumta ishin kritikat dhe fjalët që u thanë nga ata që e ndoqën e nga ato që nuk e ndoqeën premierën.

Ermal Mamaqi i mbylli disa herë “gojët e liga” me mesazhet që dha duke kundërshtuar cënimin e Tropojanëve dhe traditave si qytet. Ai i ka quajtur përgënjestrime qëbëhen vetëm për të prishur punë…

Stresi është bërë pjesë e një video-mesazh nga Ermali për atë që vërtetë filmi përmban, dhe pasi këngëtari e ka parë filmin Ermali e ka pyetur se çfarë mendimi ka dhe a kishte ndonjë gjë shqetësuese dhe që ofendon gjithë Tropojanët. “Salla është e mbushur me Tropojanë, dhe unë i këshilloj të vini ta shihni vet, pasi edhe mua më ndikoi ajo që u tha, po kur erdha e pashë  më pëlqeu shumë”. Ermali e mbylli videon me shakanë që ata bënë para premierës:” Më ka kërcënuar me jetë, po si pëlqeu”.

Video-ja është publikuar nga të dy, për më tepër e keni më poshtë të gjithë mesazhin e dhënë:

ALPEgossip.al