SI VAJZË E RE NGA LIQENI/ Majlinda Bregu nuk tregon fare për moshën që ka (FOTO) – AlpeGossip
SI VAJZË E RE NGA LIQENI/ Majlinda Bregu nuk tregon fare për moshën që ka (FOTO)

SI VAJZË E RE NGA LIQENI/ Majlinda Bregu nuk tregon fare për moshën që ka (FOTO)

Vitet kalojnë dhe teksa e shohim në vazhdimësi në ekrane apo në rrjete sociale kuptojmë se koha ka ngecur në vend për ish deputeten e partisë Demokratike.

Bëhet fjalë për Majlinda Bregun e cila është aktive në rrjetin social Instagram ku ndan momente të përditshmërisë së saj në jetë e punë.

Këtë herë Majlinda publikoi një foto ku dukej në parkun e liqent Artificial e ajo çka tërheq vëmendjen është pamja e saj çka nuk pasqyron moshën e vërtetë.

“Ne parkun qe mbuluan fletet… kthim”, shkruan ajo krahas fotos.