LARGIM DHE VDEKJE/ Ja çfarë tragjedish ndodhin në dasmat shqiptare (VIDEO) – AlpeGossip
LARGIM DHE VDEKJE/ Ja çfarë tragjedish ndodhin në dasmat shqiptare (VIDEO)

LARGIM DHE VDEKJE/ Ja çfarë tragjedish ndodhin në dasmat shqiptare (VIDEO)

Elton Mehaj është personi i parë që është marrë me organizimin e eventeve të ndryshme, që vijon të mbetet më i kërkuari.

I ftuar në “Why Not” nga Roza Lati, ai ka treguar se ndonjëherë rastet të dalin nga kontrolli.

“Na ka ndodhur në një rast që ka vdekur një dasmor, xhaxhai i dhëndrit. Njerëzit kanë hyrë të buzëqeshur, e kanë dalë me lot në sy. Kam patur rast kur ka ikur nusja nga dasma. Nuk e di si ndodhi, por e pashë me një vajzë të vogël duke shkuar në tualet dhe nuk u kthye më.

Unë ngaqë moderoj dasmën, e ftova nusen për një vals me dhëndrin. Nga stresi, dhëndri nuk dinte çfarë të bënte dhe merrej më kopsën e këmishës”, tregoi Eltoni.