NGA XHAKETAT TEK NGJYRA LEJLA/ Këto janë 7 “top” trendet e sezonit që do i adhuroni (FOTO) – AlpeGossip
NGA XHAKETAT TEK NGJYRA LEJLA/ Këto janë 7 “top” trendet e sezonit që do i adhuroni (FOTO)

NGA XHAKETAT TEK NGJYRA LEJLA/ Këto janë 7 “top” trendet e sezonit që do i adhuroni (FOTO)

Muaji i modës sapo ka filluar dhe  tendencat kryesore të sezonit tashmë po dalin në dritë. Materialet e satenit që nuk keni veshur që nga vitet ’90, janë kthyer në modë por me disa ndryshime  në ngjyrën formë. Të gjithë ne mund ti përshtatim sipas stilit tonë të veshjes.

Shihni udhëzimet tona për trendet më të nxehta të  2019 dhe sigurohuni që të kontrolloni më shumë nga javët e modës në Londër, Milan dhe Paris.

Prerejet simetrike

Ngjyrat e ndërthurura

Palltot e gjata

Puplat

Ngjyra lejla

Materiali atlas

Xhaketat

AlpeNews.al