“EDHE FEMRËN TA MARR…”/ Fansat bëjnë bashkë Arbenitën dhe Don Xhonin, dyshja reagojnë ashpër (FOTO) – AlpeGossip
“EDHE FEMRËN TA MARR…”/ Fansat bëjnë bashkë Arbenitën dhe Don Xhonin, dyshja reagojnë ashpër (FOTO)

“EDHE FEMRËN TA MARR…”/ Fansat bëjnë bashkë Arbenitën dhe Don Xhonin, dyshja reagojnë ashpër (FOTO)

Fansat e artistit të ri, Don Xhonit kanë realizuar një fotomontazh ku shihet ai krah modeles së njohur, Arbenita Ismajli. Të tilla editime bëhen shpesh nga fansat dhe ndonjëherë ndodh që artistët të reagojnë.

Në foton në fjalë, si Arbenita ashtu dhe Don Xhoni kanë reaguar duke shprehur pakënaqësinë e tyre. Don Xhoni ka kërkuar që fotoja të fshihet menjëherë, ndërsa Arbenita ka komentuar një emoji që nënkupton të vjella.

Kujtojmë se modelja është komentuar shumë në media përgjatë ditëve të fundit. Ajo është ndarë nga reperi Fero, për arsye që nuk dihen ende.