“PSE NUK MAARTOHESH?” Monika u përgjigjet fansave, tregon takimin me Arjolën dhe… – AlpeGossip
“PSE NUK MAARTOHESH?” Monika u përgjigjet fansave, tregon takimin me Arjolën dhe…

“PSE NUK MAARTOHESH?” Monika u përgjigjet fansave, tregon takimin me Arjolën dhe…

Pas daljes nga “Big Brother VIP”, Monika Lubonja është më aktive në rrjetet e saj sociale. Madje ditën e djeshme, ajo ka vendosur që të bëjë një bashkëbisedim virtual me ndjekësit e shumtë.

Fansat kanë qenë kurioz që të dinë sa më shumë rreth saj, duke e pyetur që nga projektet, jeta private e deri te marrëdhënia me ish-banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

“Pse nuk martohesh?”/ Monika u përgjigjet fansave, tregon

Disa nga pyetjet që ndjekësit i kanë bërë aktores së njohur, e cila u ka kthyer përgjigje menjëherë:

Pse nuk martohesh, je ende e re dhe e freskët?

Sepse jam në kërkim, nuk ka dalë akoma princi

Ke fjetur te Fifi?

Ngelëm duke lënë data e orë, por ju e shikoni që Fifi është tërë kohën në koncerte. Por më datën 5 prill ne do bëjmë takimin dhe besoj atë ditë do shkoj të fle nga Fifi.

Çfarë u bë me atë udhëtimin që do bënit me Einxhel dhe gocat e BBV apo u harrua?

Folëm atëherë kur Einxheli… Tani Einxheli nuk ka kohë, duhet të shijojë Dagzin, më vonë kemi kohë akoma më vonë

E ke takuar Arjolën jashtë kamerave?

E dashur, jemi takuar kemi pirë kafe, kemi folur shumë gjatë me njëra-tjetrën dhe shumë shpejt do të ulemi të hamë dhe me bebat e Arjolës darka shumë të gjata

Na mungojnë momentet e tua në BBV

Më prit se do të futem në BB2 vetëm për ty

Si të duken Pm dhe Sarah dhe a ke ndonjë foto me ta?

Pm dhe Sarah janë çifti më i bukur dhe më i sinqertë që kemi, dje kemi qenë të tre bashkë, kemi darkuar, kemi folur për shumë gjëra të bukura. Unë i përqafoj fort se janë të dy shumë të mrekullueshëm

Si tu duk kënga e Triksës?

E ndjerë, ashtu siç është vetë Triksa, loqkë e bukur, suksese të tjera edhe mos harro jetë, jep shumë edhe në shpirt

“Pse nuk martohesh?”/ Monika u përgjigjet fansave, tregon

“Pse nuk martohesh?”/ Monika u përgjigjet fansave, tregon

“Pse nuk martohesh?”/ Monika u përgjigjet fansave, tregon

“Pse nuk martohesh?”/ Monika u përgjigjet fansave, tregon

“Pse nuk martohesh?”/ Monika u përgjigjet fansave, tregon