KATY PERRY NUK ËSHTË NJË KLON APO ROBOT/ Ajo zbulon sekretin se si e lëviz syrin e saj! – AlpeGossip
KATY PERRY NUK ËSHTË NJË KLON APO ROBOT/ Ajo zbulon sekretin se si e lëviz syrin e saj!

KATY PERRY NUK ËSHTË NJË KLON APO ROBOT/ Ajo zbulon sekretin se si e lëviz syrin e saj!

A ju kujtohen të gjitha teoritë konspirative rreth Katy Perry-t që pretendojnë se ajo është një robot apo klon? Këto teori u bënë virale disa muaj më parë gjatë rezidencës së saj në Las Vegas ‘Play’ kur njerëzit menduan se ajo kishte një ‘mosfunksionim’ për të bërë një ‘sy kukulle’.

Epo, Perry ka zbuluar një truk të veçantë që ajo përdor për të dhënë komente në kohë reale për ekipin e saj glam. Në një video të fundit për Vogue, Katy demonstroi lëvizjen e “syrit të kukullës”. Kjo është një teknikë në të cilën ajo mban njërin sy të mbyllur, ndërsa tjetrin mbetet i hapur.

Perry shpjegoi se ajo e mësoi këtë truk si një mënyrë për t’i dhënë shënime ekipit të saj ndërsa ata punonin për flokët dhe grimin e saj. Perry u përpoq të sqaronte misterin duke shpërndarë një video të momentit në Instagram. Pra, truku i “syrit të kukullës” të Katy Perry-t mund të ketë tërhequr vëmendjen e shumë fansave, por aftësitë e saj në reagime në kohë reale janë po aq mbresëlënëse.