Habit moderatori shqiptar! Publikon foto me fustan baleti (FOTO) – AlpeGossip
Habit moderatori shqiptar! Publikon foto me fustan baleti (FOTO)

Habit moderatori shqiptar! Publikon foto me fustan baleti (FOTO)

Moderatori Alban Musa i ka habitur ndjekësit e tij në ditën e sotme pasi ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft të pazakontë.
Ai është shfaqur i veshur me një “tutu” kërcimi duke shkaktuar mjaft të qeshura në profilin e tij në Facebook.

Përveçse moderator Albani është edhe aktor mjaft i njohur, i cili gjithashtu njihet role komike dhe mjaft dinamike në teatër.