Stër-mbesa e Skënderbeut ÇMEND djemtë: Super seksi në foton me bikini – AlpeGossip
Stër-mbesa e Skënderbeut ÇMEND djemtë: Super seksi në foton me bikini

Stër-mbesa e Skënderbeut ÇMEND djemtë: Super seksi në foton me bikini

Pasardhësja e heroit tonë kombëtar, Sofie Kastrioti ka qenë shpeshherë në fokusin e mediave për jetën e saj në Australi dhe fotot që poston në rrjete sociale të cilat tërheqin shumë vëmendjen.

 

Ditën e sotme Sofie ka publikuar një foto ku shfaqet shumë seksi me bikini, e ulur në një shezlong teksa merr rreze dielli, por shprehet e mërzitur për një fakt.

“Akoma nuk munda të nxihem”, shhkruan Sofie ndërsa ka marrë shumë komplimenta, veçanërisht nga djemtë.

Sophie Castriota është brezi i 14-të i Gjergj Kastriot Skënderbeu. Ajo ka lindur në Itali, jeton në Australi dhe është violiniste.