DUHET TA SHIHNI/ Dajana Shabani bën një ndryshim në fytyrë dhe nuk duket më fare si ajo – AlpeGossip
DUHET TA SHIHNI/ Dajana Shabani bën një ndryshim në fytyrë dhe nuk duket më fare si ajo

DUHET TA SHIHNI/ Dajana Shabani bën një ndryshim në fytyrë dhe nuk duket më fare si ajo

Dajana Shabani është padyshim një nga moderatoret shqiptare më bukuroshe të ekranit e që shpeshherë vihet në qendër të vëmendjes së mediave për të rejat si nga ana private, edhe nga ajo profesionale.

Së fundmi Dajana ka vendosur të ndryshojë paksa look-un dhe jo duke ndryshuar ngjyrën e flokëve apo duke bërë ndonjë ndërhyrje në fytyrë. Por Dajana ka vendosur lente blu dhe tanimë duket siç e thotë dhe vetë ajo si “Natasha nga Rusia”.

Me flokë bjonde, sy blu, lëkurë porcelani, Dajana duket super yll me pamjen e re dhe duhet thënë se sytë blu i shkojnë shumë.

Ndërsa Dajana vetë shprehet se është ‘partizane’ e syve të errët.