OPINIONISTËT E KOMPLIMENTUAN PËR PAMJEN/ Grida Duma na befasoi me përgjigjen:“I falenderoj por…(FOTO) – AlpeGossip
OPINIONISTËT E KOMPLIMENTUAN PËR PAMJEN/ Grida Duma na befasoi me përgjigjen:“I falenderoj por…(FOTO)

OPINIONISTËT E KOMPLIMENTUAN PËR PAMJEN/ Grida Duma na befasoi me përgjigjen:“I falenderoj por…(FOTO)

Mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë” ishte e ftuar deputetja e PD-së Grida Duma, prej ku foli për zhvillimet e fundit politike në vend.

Menjëherë sapo opinionistët e njohur, Arian Curri dhe Adriatik Lapaj hynë në studion e moderatorit Arian Çani, ky i fundit i pyeti se çfarë mendimi kanë për Gridën.

Ata pohuan se Grida është një politikane e mirë dhe e komplimentuan për pamjen e saj.

“Unë i falenderoj për komplimentet, por do preferoja që të vihej në dukje më pak ky aspekt në fushën politike”, u shpreh Grida.

“Bukuria juaj fizike, a e komprometon shpesh karrierën tuaj politike në PD?”, e pyeti Çani Dumën.

“Bekim për gjithë gjërat e mira që më ke dhënë, o Zot”, u përgjigj Grida me ironi.