LUANA DEL NGA “KAFAZI”/ Paska një KLUB të sajin ku ”tërbohet” dhe nuk është ashtu siç e mendonit (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
LUANA DEL NGA “KAFAZI”/ Paska një KLUB të sajin ku ”tërbohet” dhe nuk është ashtu siç e mendonit (FOTO+VIDEO)

LUANA DEL NGA “KAFAZI”/ Paska një KLUB të sajin ku ”tërbohet” dhe nuk është ashtu siç e mendonit (FOTO+VIDEO)

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Kjo shihet fare qartë edhe në Instagramin e saj ku numëron miliona ndjekës me të cilët qëndron gjithmonë në kontakt.

Kohët e fundit e kemi parë të zënë me emisionet dhe projektet muzikore, ndërkohë që tashmë ajo është pushim dhe po i shijon më së miri këto ditë. Ndërkohë që të gjithë dalin të premteve për ndonjë gotë me shoqerinë, të afërmit apo të dashurit, e dalura e Luanës është pak më ndryshe. Maksimumi i daljes së Luanës gjatë një të premte është makina e saj dhe këtë e tha vetë në instastory.