SHTATËZANË PËR HERË TË PARË/ Rona Nishliu tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO) – AlpeGossip
SHTATËZANË PËR HERË TË PARË/ Rona Nishliu tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

SHTATËZANË PËR HERË TË PARË/ Rona Nishliu tregon barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Rona Nishliu është shtatzënë për herë të parë e këtë lajm të ëmbël këngëtarja e ka dhënë vetë me një shkrim në kopertinën e albumit të ri.

“Ky album shkon për ty, që jam duke të mbajtur prej disa muajsh brenda meje, duke pritur ende për takimin e parë. Ti dhe të gjithë fëmijët duhet të zbuloni se çfarë e inspiron muzikën tonë kombëtare dhe regjionale”, janë fjalët e shkruara në albumin e Ronës.

Mbrëmjen e djeshme Rona mbajti koncert për promovimin e albumit të saj të ri dhe sytë ishin tek barku i rrumbullakosur.

Rona nuk arriti ta mbulojë barkun pavarësisht fustanit të gjerë.