U PA ME FLOKË BJONDE/ Ja si qëndron e vërteta e ndryshimit në LOOK të Fifit, festa që e nxjerr zbuluar (FOTOT) – AlpeGossip
U PA ME FLOKË BJONDE/ Ja si qëndron e vërteta e ndryshimit në LOOK të Fifit, festa që e nxjerr zbuluar (FOTOT)

U PA ME FLOKË BJONDE/ Ja si qëndron e vërteta e ndryshimit në LOOK të Fifit, festa që e nxjerr zbuluar (FOTOT)

Ditën e djeshme u përfol shumë që këngëtarja e njohur Fifi ka bërë ndryshim drastik në look.

Ajo postoi një foto ku shfaqej bionde dhe të themi se për pak nuk e njohëm fare.

View this post on Instagram

Dress from: @chicmeofficial

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

Këngëtarja dukej shumë ndryshe si një njeri komplet tjetër pasi ajo ra në mënytë drastike nga pesha dhe ky ndryshim në look.

Të gjithë fansat menduan se çne gjithë ky ndryshim drastik, por jo, ja si qëndron e vërteta e flokëve bjonde të Fifit?

Mund të themi që ajo ka vënë vetëm një paruke për të ndryshuar disi në pamje. Festa e ditëlindjes së të dashurës së Olsi Bylykut  mbrëmë e nxjerr “zbuluar” Fifin, ajo nuk ka lyer flokët por aty shfaqet me sërish me flokë të zeza.

Mbase këngëtarja ka zgjedhur që të mbajë paruke dhe të postoj foto në llogarinë e saj në Instagram që fansat të mendojnë që ajo ka ndryshuar shimë edhe në look-un e saj.

AlpeGossip.al ju sjell fotot nga festa ku ishte e ftuar Fifi dhe ju lë ju të vendosni, A i shkojnë flokët bjonde këngëtares?