“PERËNDESHA E ZEMRËS SIME…”/ Olta Boka nuk resht së dedikuari fjalë të ngrohta për 2 mujorin e lindjes së vajzës – AlpeGossip
“PERËNDESHA E ZEMRËS SIME…”/ Olta Boka nuk resht së dedikuari fjalë të ngrohta për 2 mujorin e lindjes së vajzës

“PERËNDESHA E ZEMRËS SIME…”/ Olta Boka nuk resht së dedikuari fjalë të ngrohta për 2 mujorin e lindjes së vajzës

Para dy muaj këngëtarja e njohur Olta Bola u bë nënë për herë parë.

Ajo u bë nënë e një vajze të cilës emrin ja vendosi Gaia. Për të ky është një nga emocionet më të bukura dhe më të veçanta.

Së fundmi në InstaStoryn e saj ajo ka postuar një foto ku duket vetëm këmba e vajzës e cila bën 2 muaj dhe ajo shkruan: “Gaia perëndesha e zemrës sime, 2 muan që më bën të fluturoj.”

Edhe në postimet e saj këngëtarja e shpreh që është e lumtur dhe nuk i resht dedikimer për të voglën e saj./AlpeGossip.al

View this post on Instagram

Mezi te kemi pritur Gaia Rrokaj 👼🏼, perendesha e jeteve tona👑 Te mora ne krahe dhe tek ti gjeta boten, emocionin me te madh qe s’ka skene qe te mund t’i perafrohet! Me ty u zbrit nje copez parajse dhe une premtoj qe do te kujdesem per ty sic ben Zoti me engjejt e Tij! Faleminderit Zotit qe shkoi cdo gje mire, kjo fale edhe profesionalizmit te stafit mjekesor te @spitalihygeiatirane @mario_karaj_ 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 Falenderime te perzemerta per Dr. Leonard Solis, Dr. Helidon Klosi, Dr. Erand Gishti, mamine Shpresa Toska dhe te gjithe stafit asistues🙏🏻 Falenderim i vecante shkon per @klinika_gjinekologjike vendi ku jam ndjere e perkedhelur gjate muajve te shtatezanise nen perkujdesjen e vecante te Dr. BLenard NONAJ dhe Dr. Albert Cakoni. Gaia eshte vajze me fat sepse eshte rrethuar nga profesioniste! Fale jush cdo gje ishte me e thjeshte 🙏🏻

A post shared by 𝐎𝐋𝐓𝐀 𝐁𝐎𝐊𝐀 (@oltabokaofficial) on