”100% SHQIPTARE”/ Enca Haxhia poston foton seksi me famurin kuq e zi (FOTO) – AlpeGossip
”100% SHQIPTARE”/ Enca Haxhia poston foton seksi me famurin kuq e zi (FOTO)

”100% SHQIPTARE”/ Enca Haxhia poston foton seksi me famurin kuq e zi (FOTO)

Këngëtarja shumë e njohur shqiptare Enca ka sjell ndër vite një sërë këngësh që janë kthyer në hite.

Siç dihet pak ditë më parë, Enca dha lajmin e bukur që përveç  se si këngëtare do ta shohim edhe si aktore në filmin më të ri të Ermal Mamaqit “I love Tropoja”.

Ndërkohë që gjatë kësaj periudhe ajo ka qenë në xhirime siç duket ditën e sotme ka gjetur pak kohë për veten dhe ka pushuar në plazh. Këngëtarja ka publikuar pak më parë një foto ku shihet e veshur me rrobabanjo të kuqe dhe pranë saj ka vendosur flamurin kuq e zi.

“100% shqiptare”, ka shkruar Enca pranë fotos që është komentuar shumë nga ndjekësit e saj.