Armina GUXON si asnjëherë, sjell setin e ri provokues buzë detit (FOTO) – AlpeGossip
Armina GUXON si asnjëherë, sjell setin e ri provokues buzë detit (FOTO)

Armina GUXON si asnjëherë, sjell setin e ri provokues buzë detit (FOTO)

Armina Mevlani është kthyer prej kohësh një nga vajzat më të komentuara në shoëbizin shqiptar.

Karriera e saj si blogere nisi vetëm si një pasion i fshehtë por pastaj solli të ardhura.

E tillë është Armina Mevlani, e cila nuk mungon pothuajse asnjë ditë në rrjetet sociale duke ndarë me miqtë dhe ndjekësit foto nga udhëtime të ndryshme.

Këtë herë ajo ka prezantuar projektin e ri, fotografuar nga Endrit Mertiri një nga fotografët më të suksesshëm në Shqipëri.

Armina është shfaqur provokuese si rrallëherë në breg të detit veshur me fustan me gurë që i shkon shumë blogeres.