JAVA E MODËS NË MILANO/ Aksesorët më të mira dhe të guximshme që na panë sytë – AlpeGossip
JAVA E MODËS NË MILANO/ Aksesorët më të mira dhe të guximshme që na panë sytë

JAVA E MODËS NË MILANO/ Aksesorët më të mira dhe të guximshme që na panë sytë

Ndodhemi në javën e modës në Milano. Stilist të ndryshëm kanë prezantuar koleksionet e reja dhe trendet për vitin 2019.

Një rëndësi të veçantë iu kushtua edhe aksesorëve duke filluar nga syzet tek vathët. Markat e njohura nuk dolën jashtë standartëve dhe shijeve personale. Ngjyrat e forta ishin një zgjedhje prej disa emrave të njohur të botës së modës,ku preferuan nuanca si verdh,portokalli,kafe

Syze dielli të mbingarkuara në formë të ylbertë, kapele me kapëse, të gjitha stolitë e arta  madje edhe një jakë me dy ose tre copa.

Ne ju njohim me disa nga aksesorët më të mirë nga “Milano fashion week” dhe markat më të pëlqyra të momentit.