“Libri i preferuar i London”/ Ledionin e shqetëson diçka me të voglin e tij (FOTO) – AlpeGossip
“Libri i preferuar i London”/ Ledionin e shqetëson diçka me të voglin e tij (FOTO)

“Libri i preferuar i London”/ Ledionin e shqetëson diçka me të voglin e tij (FOTO)

Moderatori Ledion Liço ka publikuar në rrjete sociale një foto të vogëlushit London Noor.
Në këtë foto e shohim të voglin në karrocën e tij dhe në dorë mban një libër ku shkruan: “Stop pizza”. Duket se kjo e ka “shqetësuar” pak moderatorin. “Libri i preferuar i London! Na ndihmoni…”,-përfundon Liço.

Gjithashtu në këtë foto ka komentuar edhe tejza e vogël e London, Redia Hoxha e cila shkruan: “Do i ngjaj tezes e di une,”-përfundon Redia.