INCIDENT NË KONCERT/ Ylli Limani i shpëton flakëve (VIDEO) – AlpeGossip
INCIDENT NË KONCERT/ Ylli Limani i shpëton flakëve (VIDEO)

INCIDENT NË KONCERT/ Ylli Limani i shpëton flakëve (VIDEO)

Një incident ka ndodhur në koncertin e fundit ku ka kënduar Ylli Limani. Këngëtari ka publikuar pamje ku teksa këndonte i është afruar shumë flakëve që u ndezën krejt papritur.

“Shpëtuam”, shkruan Ylli teksa në ato momente shihet duke u larguar me shpejtësi dhe pak i trembur nga flakët.

VIDEO