NGA NATALIA TEK LIYA/ Supermodelet që kanë bërë revolucion në industrinë e modës - AlpeGossip
NGA NATALIA TEK LIYA/ Supermodelet që kanë bërë revolucion në industrinë e modës

NGA NATALIA TEK LIYA/ Supermodelet që kanë bërë revolucion në industrinë e modës

Të gjitha supermodelet të cilat do t’i shihni në fotot në vijim kanë bërë revolucion në industrinë e modës.

Pavarësisht se mund të kenë kaluar disa vite që kur ato kanë ecur në pasarelat më të mëdha të modës, vijojnë të mbeten ikona të bukurisë.

Sigurisht që janë të shumta në numër, mirëpo ne kemi përzgjedhur disa prej tyre.

Sensuale, sexy dhe supermodele të vërteta siç ato dinë të jenë… ju ftojmë t’i shikoni!

Liya Kebede 

Natalia Vodianova

Daria Werbowy
Gemma Ward
Coco Rocha
Miranda Kerr
Chanel Iman
Karlie Kloss
Jessica Stam
Lara Stone
Natasha Poly