“T’u paskan rrit të pasmet”, Era Istrefi pasi postoi foto me bikin, reagimi i fansave është i jashtëzakonshëm (FOTO) – AlpeGossip
“T’u paskan rrit të pasmet”, Era Istrefi pasi postoi foto me bikin, reagimi i fansave është i jashtëzakonshëm (FOTO)

“T’u paskan rrit të pasmet”, Era Istrefi pasi postoi foto me bikin, reagimi i fansave është i jashtëzakonshëm (FOTO)

Prej ditës së djeshme, Era dhe Nora Istrefi po qëndrojnë në Dubai pasi siç njoftoi dje krijuesja e hitit “Bonbon”, ajo do performojë për herë të parë në këtë qytet të enjten dhe të premten.

Të dyja motrat kanë postuar vazhdimisht foto e video nga hoteli luksoz ku po qëndrojnë, por ajo që ja ka hequr trurin pak më parë meshkujve ka qenë Era.

Këngëtarja ka postuar dy foto ku shfaqet me bikini krah pishinës teksa ka kthyer të pasmet nga kamera.

Era ka marrë qindra komplimenta, teksa kanë qenë të shumtë meshkujt që i kanë shkruar komente të tilla: “T’u paskan rrit botht fuckin sexy”, “Marshalla sa qenke rrit”, “T’u paska rrit botha”, e shumë të tjera si këto.