Kush është veshur më bukur këtë javë? Nga Eni Koçi te Lori Hoxha këto janë VIP-at më me STIL (FOTO) – AlpeGossip
Kush është veshur më bukur këtë javë? Nga Eni Koçi te Lori Hoxha këto janë VIP-at më me STIL (FOTO)

Kush është veshur më bukur këtë javë? Nga Eni Koçi te Lori Hoxha këto janë VIP-at më me STIL (FOTO)

Të jesh një personazh i famshëm televiziv ose blogere mode, do të thotë të investosh, për të pasur një imazh të mirë në sytë e teleshikuesve ose fansave.

Për këtë kujdesen shumë mirë të famshmet, blogeret dhe personazhet televizive që përcjellin imazhin e tyre falë medias. Ne do të sjellim çdo javë disa nga stilet më të mira të të famshmeve shqiptare, që ju të përzgjidhni një nga paraqitjet më të mira të javës.

Eni Koçi

Jonida Maliqi

Kida

Lori Hoxha

Sara Kolami