“E PASKE BËRË DHE TI HUNDËN”/ Rina Balaj i kthehet ndjekësit (FOTOT) – AlpeGossip
“E PASKE BËRË DHE TI HUNDËN”/ Rina Balaj i kthehet ndjekësit (FOTOT)

“E PASKE BËRË DHE TI HUNDËN”/ Rina Balaj i kthehet ndjekësit (FOTOT)

Rina Balaj është shumë aktive në rrjete sociale ku së fundmi një ndjekës i ka shkruar: Paske bërë hundën edhe ti.

'E paske bërë dhe ti hundën', Rina Balaj i kthehet

Ky koment nuk i ka pëlqyer Rinës, e cila nuk ia ka kursyer një përgjigje me video.

'E paske bërë dhe ti hundën', Rina Balaj i kthehet

“Jo nuk e kam bërë, po dhe nëse e bëj çfarë?”, i është kthyer ajo e nervozuar.

'E paske bërë dhe ti hundën', Rina Balaj i kthehet