“NJË PROJEKT I RI TELEVIZIV…”/ Luana Vjollca sapo na ngatërroi të gjithëve me këtë që tha – AlpeGossip
“NJË PROJEKT I RI TELEVIZIV…”/ Luana Vjollca sapo na ngatërroi të gjithëve me këtë që tha

“NJË PROJEKT I RI TELEVIZIV…”/ Luana Vjollca sapo na ngatërroi të gjithëve me këtë që tha

Teksa e kemi parë të moderojë dhe të krijojë atmosferë të jashtëzakonshme në televizion dhe me shumë projekte të tjera si në muzikë, Luana Vjollca ka drejtuar në insta story një pyetje për të gjithë: “Nje projekt i ri televiziv???” shkruan ajo.

Po vjen një projekt i ri apo çfarë?! Kujtojmë se për herë të fundit e kemi parë në skenën e “Shiko kush luan” dhe aludimet se emisioni i ri do jetë diçka për beqarët duket se po shtohen dita ditës.

Na mbetet vetëm të presim! ALPEgossip.al