I doli c*ca komplet jashtë, fotot e patinatores u bënë gazi i të gjithëve në rrjetet sociale - AlpeGossip
I doli c*ca komplet jashtë, fotot e patinatores u bënë gazi i të gjithëve në rrjetet sociale

I doli c*ca komplet jashtë, fotot e patinatores u bënë gazi i të gjithëve në rrjetet sociale

Një incident i pakëndshëm i ka ndodhur patinatores Gabriella Papadakis gjatë performancës së saj në lojrave olimpike të Pyeongchang 2018.
Ajo ishte duke vallëzuar bashkë me partnerin e saj mbi akull në momentin kur konsumi që kishte veshur i ka zbuluar asaj njërin gji.

Kjo nuk është lënë pa u kapur nga kamerat dhe aparatët e shumtë. Fotot e saj po bëjnë xhiron në të gjithë botën duke e vënë më shumë në siklet patinatoren, e cila ishte stërvitur shumë për këtë pjesëmarrje.

Ajo e përshkroi këtë incident si makthin më të keq të saj:

“Kostumi im u hap”.