I JEP FUND BEQARISË/ Big Mama sapo na dha lajmin me këtë FOTO se po martohet – AlpeGossip
I JEP FUND BEQARISË/ Big Mama sapo na dha lajmin me këtë FOTO se po martohet

I JEP FUND BEQARISË/ Big Mama sapo na dha lajmin me këtë FOTO se po martohet

Këngëtarja Besiana Kasami, e njohur me emrin e artit Big Mama i ka habitur të gjithë me postimin e fundit në Instagram ku u shfaq e veshur me fustan të bardhë, vello, kurorë dhe e rrethuar me mikesha.

Siç tregon Big Mama, ajo ka festuar natën e fundit të beqarisë, edhe pse nuk e dinim fare që këngëtarja qenka në një lidhje serioze që paska kaluar deri në martesë.

Sigurisht pas këtij lajmi kanë vërshuar urimet e miqve e kolegëve, të cilët i shkruajnë këngëtares të trashëgohet.
Tani presim të shohim dhëndrin.